Головна » 2019 » Грудень » 13 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
16:08
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
Всеукраїнський тиждень права в Ташанському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» проходив змістовно і цікаво. Молодші учні школи малювали малюнки на тему «Малюємо права дитини». Діти 5-8 класів знайомилися із змістом статей Конвенції ООН про права дітей. Та найзмістовнішим тиждень був для старшокласників. Учні 9-11 класів позмагалися під час проведення правового квесту «Стежками правової системи».  Були організовані збірні  команди – квестори:  «Правознавці», «Ерудити»,  «Демократи». Кожна команда отримала маршрутний лист, у якому позначено ключові пункти, де виконували завдання на правову тематику. За ці завдання команда отримувала певну кількість балів і ключові слова, з яких на останньому пункті треба було скласти вислів про право.  За сумарною кількістю балів перемогу здобула команда «Демократи». Діти під час проведення квесту показали згуртованість, командний дух. Отримали велике задоволення.
 
   
   
   
Переглядів: 62 | Додав: tovkun | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Ваш Email не будет публиковаться

Поганий той школяр який учителя не переважить.

- Леся Українка, українська поетеса

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

- Пирогов М.І., хірург, педагог

Після хліба найважливіше для народу — школа.

- Ж. Дантон, французький революціонер

Школа є закладом, в якому дітей намагаються навчити всьому уперемішку, заважаючи, при цьому, відрізняти одне від іншого.

- Кротов В.Ф., учений

Школа, не має нічого спільного з освітою. Це інститут контролю, де дітям прищеплюють основні навички гуртожитку.

- Уінстон Черчіль, прем'єр-міністр Великобританії

Правила
Правила користування сайтом
Використання матеріалів дозволено лише з обов'язковим активним гіперпосиланням на сайт tashan-nvo.at.ua З питань розміщення інформації звертайтеся за формою Зворотній зв'язок
Дізнатися більше
Помилка на сайті
Якщо під час користування сайтом Ташанського НВО Ви помітили помилку, просимо Вас повідомити Адміністрацію для прискорення реагування та виправлення матеріалів.
Повідомити про помилку
Уверх