Головна » 2020 » Січень » 22 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
16:21
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-8 класів були проведені конкурси національно-патріотичного спрямування: «Склади та запиши слова», «Квітник слів-символів України», а також вікторина «Я люблю Україну».  Відбулося загальношкільне свято «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка Кульмінацією святкування стало проведення флешмобу «Живий ланцюг єднання»,  щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.
 
   
   
Переглядів: 41 | Додав: tovkun | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Ваш Email не будет публиковаться

Поганий той школяр який учителя не переважить.

- Леся Українка, українська поетеса

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

- Пирогов М.І., хірург, педагог

Після хліба найважливіше для народу — школа.

- Ж. Дантон, французький революціонер

Школа є закладом, в якому дітей намагаються навчити всьому уперемішку, заважаючи, при цьому, відрізняти одне від іншого.

- Кротов В.Ф., учений

Школа, не має нічого спільного з освітою. Це інститут контролю, де дітям прищеплюють основні навички гуртожитку.

- Уінстон Черчіль, прем'єр-міністр Великобританії

Правила
Правила користування сайтом
Використання матеріалів дозволено лише з обов'язковим активним гіперпосиланням на сайт tashan-nvo.at.ua З питань розміщення інформації звертайтеся за формою Зворотній зв'язок
Дізнатися більше
Помилка на сайті
Якщо під час користування сайтом Ташанського НВО Ви помітили помилку, просимо Вас повідомити Адміністрацію для прискорення реагування та виправлення матеріалів.
Повідомити про помилку
Уверх