Як користуватися сайтом
Вітаємо Вас на сайті Ташанського НВО

Сайт створено для інформування людей про діяльність Ташанського НВО загальноосвітньої середньої школи та процес навчання дітей. Сподіваємось, що даний ресурс допоможе Вам знайти потрібні відповіді на Ваші питання.

Ми прагнемо дати якісну освіту, яка допоможе учням стати дорослішим та знайти свій шлях в цьому нелегкому світі. Для пропозицій та побажань звертайтеся за тел: (04567) 2-03-18, або заповнивши форму на сторінці Зворотній зв'язок.

Правила користування сайтом
Загальні положення
 
Кожен користувач перед користуванням повинен прочитати та згодитись виконувати дані правила. Дані правила можуть бути змінені у будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Незнання правил не звільняє від відповідальності. 
Основною мовою публікування матеріалів та спілкування на ресурсі є українська мова, додатковими – російська та англійська.
Будь-яка думка має право на існування на сторінках сайту, навіть якщо вона не збігається з позицією сайту. Проте кожен користувач повинен дотримуватись цих Правил користування сайтом.
Використання матеріалів із сайту можливе лише за наявності активного посилання на http://www.tashan-nvo.at.ua.  
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зникнення матеріалів, розміщених користувачем (тем, статей, відгуків або повідомлень тощо) унаслідок збою в роботі бази даних. 

Зміст сайту:
 
На сайті працює розділ Новин, де публікуються відомості про останні події зі шкільного життя
Існує розділ про історичну складову нашої школи
Фотогалерея сайту розповідає про всі події у фотозображеннях
Розділи Учням, Батькам, Вчителям створені для інформування.

Незареєстровані користувачі можуть:
 • читати усі матеріали сайту,
 • коментувати статті, новини та залишати відгуки про заклади,
 • додавати новини та повідомлення (через лист адміністратору),
 • приймати участь у благодійних акціях.

Зареєстровані користувачі можуть: 
 • консультуватися,
 • скачувати інформаційні матеріали,
 • викладати фотографії у галереях,
 • користуватися розділами сайту у повному обсязі;
 • додавати заклади і виставляти їх рейтинг;
 • приймати участь у конкурсах;
 • додавати комерційні оголошення та оголошення про роботу;
 • пропонувати теми для статей, досліджень, інтерв’ю, звертати увагу на актуальні проблеми.

Реєстрація 
 
Для повноцінного користування ресурсом, потрібно пройти просту процедуру реєстрації, при якій потрібно надати діючу адресу електронної пошти – на неї буде вислано лист з кодом підтвердження реєстрації.  Забороняється реєструватися більше одного разу. 
Ім’я (нік, псевдонім) користувача не повинен містити посилань на інші сайти, номерів телефонів або IP адрес, непристойних слів, реклами. 
Аватар (картинка) користувача не повинен містити: рекламні посилання, приховану рекламу, порнографію і зображення, які яким-небудь чином протирічать загальноприйнятим нормам моралі. 
Підпис користувача на форумі не може містити приховану рекламу, а також будь-які вирази, що суперечать загальноприйнятим нормам. 

Коментарі, відгуки та повідомлення
 
Ваші повідомлення та відгуки повинні бути інформативними. При написанні повідомлень, коментарів та відгуків слідуйте загальноприйнятим правилам: не ображайте користувачів, будьте ввічливими. Якщо вас образили – пишіть модератору чи адміністратору.
Не допускайте у своїх повідомленнях неправдивої інформації, наклепів, образливої та ненормативної лексики, флейму (образливий тон), флуду (безглузді повідомлення не за темою) та холіварів (розпалювання суперечок), будьте толерантними та визнайте право опонента на власну думку.
Забороняється опублікування матеріалів, які заборонені законодавством України, а також матеріалів, які можуть нанести шкоду репутації фізичних та юридичних осіб.  
Коментарі, відгуки та повідомлення, що не задовольняють вищенаведеним правилам видаляються, їх автор штрафується зниженням рейтингу користувача, винесенням попередження, а при повторному порушенні – баниться на відповідні строки або назавжди у залежності від ступеню порушення.

Реклама та посилання
 
У жодному з розділів сайту категорично забороняється розміщувати рекламні повідомлення прямого або завуальованого характеру (посилання на інші сайти, комерційні оголошення), пропозиції послуг (приватних осіб і організацій), розміщення реклами магазинів і сервісів, а також розсилати рекламний спам приватною поштою. 
Якщо ви зацікавлені в розміщенні реклами на нашому сайті або форумі, звертайтеся до адміністрації сайту на сторінці Зворотній зв'язок..  
 
Адміністрація сайту відкрита до співпраці, спілкування та пропозицій щодо поліпшення роботи сайту.

Запрошуємо вас до активної участі у розвитку сайту та налаштовані на те, що в особі кожного користувача ресурсу знайдемо помічника.

Поганий той школяр який учителя не переважить.

- Леся Українка, українська поетеса

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

- Пирогов М.І., хірург, педагог

Після хліба найважливіше для народу — школа.

- Ж. Дантон, французький революціонер

Школа є закладом, в якому дітей намагаються навчити всьому уперемішку, заважаючи, при цьому, відрізняти одне від іншого.

- Кротов В.Ф., учений

Школа, не має нічого спільного з освітою. Це інститут контролю, де дітям прищеплюють основні навички гуртожитку.

- Уінстон Черчіль, прем'єр-міністр Великобританії

Правила
Правила користування сайтом
Використання матеріалів дозволено лише з обов'язковим активним гіперпосиланням на сайт tashan-nvo.at.ua З питань розміщення інформації звертайтеся за формою Зворотній зв'язок
Дізнатися більше
Помилка на сайті
Якщо під час користування сайтом Ташанського НВО Ви помітили помилку, просимо Вас повідомити Адміністрацію для прискорення реагування та виправлення матеріалів.
Повідомити про помилку
Уверх