Шкільні музеї
На базі Ташанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» з 2014 року діє краєзнавчий музей. Тут зібрані матеріали, що стосуються історії села Ташань та її мешканців, а також заснування та розвитку навчального закладу.  Групою учнів під керівництвом учителя історії Линник І. В. була зібрана та систематизована інформація про педагога цієї школи Кириченка І. І., роки діяльності якого охоплюють дореволюційний час, становлення радянського режиму та післявоєнний період. У музеї знаходяться зразки українського одягу, вишиті рушники зібрані у старожилів села. Також є предмети побуту, характерні для цього регіону.  На стендах містяться  світлини палацу князя Горчакова та пам’ятних місць Ташанського парку.
 У 2012 році в Ташанському НВО було відкрито  постійно діючу виставку  робіт сестер заслуженої художниці України Ганни Самутіної та Софії Болсуновської. Тут представлено 40 репродукцій та оригіналів.
 

Поганий той школяр який учителя не переважить.

- Леся Українка, українська поетеса

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

- Пирогов М.І., хірург, педагог

Після хліба найважливіше для народу — школа.

- Ж. Дантон, французький революціонер

Школа є закладом, в якому дітей намагаються навчити всьому уперемішку, заважаючи, при цьому, відрізняти одне від іншого.

- Кротов В.Ф., учений

Школа, не має нічого спільного з освітою. Це інститут контролю, де дітям прищеплюють основні навички гуртожитку.

- Уінстон Черчіль, прем'єр-міністр Великобританії

Правила
Правила користування сайтом
Використання матеріалів дозволено лише з обов'язковим активним гіперпосиланням на сайт tashan-nvo.at.ua З питань розміщення інформації звертайтеся за формою Зворотній зв'язок
Дізнатися більше
Помилка на сайті
Якщо під час користування сайтом Ташанського НВО Ви помітили помилку, просимо Вас повідомити Адміністрацію для прискорення реагування та виправлення матеріалів.
Повідомити про помилку
Уверх